Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık aynı reklam filminde!

Her iki oyuncuda kendi alanlarında başarıyı yakalamış kaliteli oyunculardır. Şimdi ise yeni bir reklam filmi için bir araya geldiler.

kıvanç tatlıtuğ ve ilker ayrık

Kuzey Güney’ dizisinin yıldızı ve son olarak ‘Kelebeğin Rüyası‘ filmindeki performansıyla göz dolduran Kıvanç Tatlıtuğ ile ekranların en çok seyredilen yarışmalarından ‘Ben Bilmem Eşim Bilir‘in sunucusu tiyatrocu İlker Ayrık, bir reklam filmi için bir araya geldi.

NURİ İLE ALİ

Ünlü oyuncular Kıvanç Tatlıtuğ ve İlker Ayrık’ın, “Zıt İkizler” olarak rol aldıkları yeni reklam kampanyası daha reklam başlamadan sosyal medyada büyük ilgi uyandırdı.

Reklam kampanyasında “Ali” rolünü üstlenen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, anlaştığı firma ile ilgili olarak “Böyle köklü bir kurum ile işbirliği yapmaktan mutluluk duyuyorum” dedi. Reklam filminde, “Nuri” karakterini canlandıran ünlü oyuncu İlker Ayrık da “Böyle bir projede yer almaktan gurur duydum” dedi.
aynı , Ayrık , İlker , Kıvanç , Kıvanç Tatlıtuğ reklam , Kıvanç Tatlıtuğ ve ilker ayrık reklam filmi , reklam , Tatlıtuğ , zıt ikizler reklam filmi

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s