Bebek yelek modelleri

Kuşkusuz bebeklere en çok giydirilen örgü elbiselerden birisidir bebek yelekleri. Durum böyle olunca kadınlar her geçen gün yeni bebek yelek modelleri çıkarmakta, kırmızı, sarı, siyah, pembe, lila, mor vs.. Bu renklere ait yelek modelleri komşunuzun bebeğinde veya sokakta geçerken muhakkak gözünüze takılmıştır. Eminiz ki sizlerde bu güzel bebek yeleklerinin örneklerini almak ve örmek istiyorsunuz. Özellikle kız bebekler için çok güzel pembe ve lila renkli bebek yelek örnekleri sitemizde mevcuttur. Soğuk havalarda ve sonbahar mevsiminde bebekleri koruman için bebek yeleklerine ihtiyaç vardır. Hem bebeğinizi soğuktan korumuş olacaksınız, hemde bebeğiniz en şık yelek modelleri ile sıcacık kalmış olacak.

Bebek yelek ve hırka modellerinde farklı ve değişik modeller arıyorsanız doğru yerdesiniz. Modelleri genel olarak 3 ve 3.5 numara şiş ile örülmüştür. Örgü modellerinde anlayan bayanlar sitemizde bulunan bebek yelek ve hırka modellerini alarak örebilir.


2013 bebek yelek modelleri , bebek , Bebek yelek , bebekler için hırkalar , bebekler için yelek ve hırka örnekleri , yelek

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s