2013 Yaz modası elbiseler

Yaz geldi kapıya dayandı, modayı takip eden genç kızlar yaz alışverişi için mağazaların yolunu tuttu. Yeni yılda en güzel kıyafetleri satın almak için gün boyu mağaza mağaza gezmenize gerek kalmadı! Artık http://www.portal34.net modern ve lüks giyen gençler için 2013 yaz modası‘na ait elbiselerin resimlerini toplayarak çok güzel bir resim galerisi oluşturdu. Galeride, dar kesim kotlardan, yazlık mini etek modellerinde kadar ve yazın olmasa olması tayt modelleri’de mevcuttur. Şöyle görünüyor ki 2013 yaz modasında en popüler renkler sarı, yeşil, turuncunun tonları ve lacivert-mavi renkler hüküm sürecek.

Elbise ve ayakkabı modeliniz ile uyum sağlayan kıyafetler seçmeye önem gösterin! Yazın sıcak havalarda ihtiyacınız olan en önemli şey rahat ayakkabılar olacaktır. Sıcak havaların tadını çıkarırken tatiliniz veya eğlenceniz rahat olmayan ayakkabılar yüzünden yarın kalabilir. Zaten 2013 yaz modası denince sadece elbise modelleri göz önünde bulundurulmamalı. Yaz modası denince elbise modelleri, ayakkabı modelleri, çanta modelleri ve bileklik aksesuarlarına kadar uyum içerisinde olmalıdır.


2013 yaz moda trendleri , 2013 yaz modası elbiseler , 2013 yaz modası kadın , 2013 yaz modası neler , modası , yaz modası elbiseler

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s