Kim Kardashian bebeğinin cinsiyetini öğrendi

Kim Kardashian hayranları heyecanla doğacak olan bebeğin cinsiyetini merak ediyordu sonunda kim kardashian‘ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

kim kardashian

Bütün hayatını kameralar karşısında yaşayan Kardashian ailesinin en ünlü üyesi Kim Kardashian‘ın çok önemli bir doktor randevusu vardı. Sevgilisi Kanye West’ten dünyaya gelecek olan bebeğinin cinsiyetini öğrenmeye gitti Kardashian. Yanında sevgilisi West yoktu ama annesi ve kız kardeşleri onu yalnız bırakmadı.

Kameraların da eşlik ettiği ziyarette ailenin doktoru Paul Crane, ultrasonda bebeğin görüntülerini inceledi. Bu sırada aynı sandalyede kucak kucağa oturan Kourtney ve Khloe ile anneleri Kris’in heyecanlı oldukları gözlendi. Bu doktor ziyareti Keeping Up With Kardashians adlı reality show’da yayınlanacak. Seyircilere sürpriz olsun diye de tam doktor bebeğin cinsiyetini söylerken yayın kesildi ve sürpriz bir sonraki bölüme kaldı.

Kim Kardashian, sevgilisi Kanye West’in bebeğin cinsiyetini öğrenmek istemediğini bunun son ana kadar bir sürpriz olarak kalmasını arzu ettiğini açıklamıştı.

Aileye yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre büyük olasılıkla Kardashian ve West’in bir kızları olacak. Kardashian’ın düzenlediği bebek partisinde kullanılan aksesuarlar da bu söylentiyi destekler nitelikte.

Kelebek

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s